بهترین محلول ضدعفونی کننده برای مقابله با کرونا

بهترین محلول ضدعفونی کننده برای مقابله با کرونا

بهترین محلول ضدعفونی کننده برای مقابله با کرونا

از زمان شروع همه گیری بیماری کووید_19 ، اغلب تمام ذهن ما بیشتر درگیر رعایت نکات بهداشتی و مبارزه با میکرب ها و باکتری ها شده است و در حقیقت اولین بار است که به دور جدی ، به مبارزه با ویروس ها می پردازیم. بسیاری از مردم هنوز اطلاعات کافی در مورد ویروس و راه های مقابله با آن را ندارند و ممکن است همچنان از روش های نادرستی استفاده کنند. در این مقاله ما بهترین محلول های ضدعفونی کننده و برخی نکات دیگر را بررسی کرده ایم. با بارکد کالا همراه باشید.


شستشوی دست ها یا استفاده از محلول ضدعفونی کننده؟

هر دو روش در صورتی که به طور صحیح انجام گیرد ؛ پینهاد می شود. بسته به شرایط اگر بیرون خانه هستید و به آب و صابون دسترسی ندارید ؛ حتما از محلول ها یا اسپری های ضدعفونی کننده ی الکل دار استفاده کنید. در غیر این صورت شستشوی دست ها با آب و صابون در اولویت قرار دارد.


محلول های ضدعفونی کننده

محلول های ضدعفونی کننده ، معمولا حاوی 60 تا 95 درصد ایزوپروپانول یا اتانول ، بهعنوان ماده ی موثر هستند و در صورتی که به آب و صابون برای شستشوی دست ها دسترسی ندارید ؛ می توانند مناسب باشند. این محلول ها دارای تاریخ انقضا هستند و باید به درستی مورد استفاده قرار گیرند ؛ اما باز هم به اندازه ی شستشوی دست ها با آب و صابون موثر نیستند. 

لازم است بدانید که برخی از میکرب ها با محلول های ضدعفونی کننده از بین نمی روند ؛ مانند ویروس های عامل مشکلات تنفسی و گوارشی ، ویروس های عامل اسهال و استفراغ ، باکتری های روده و التهاب.

در ادامه با برخی از محلول های ضدعفونی کننده آشنا می شوید.


محلول ضدعفونی کننده دست سپتاتک

محلول ضدعفونی کننده به صورت مایع است که معمولا برای از بین بردن سریع ویروس ها و باکتری ها استفاده می شود. این محلول ها حاوی الکل 70% هستند. محلول ضدعفونی کننده سپتاتک کیفیت خوبی دارد و بعد از استفاده نیازی به آبکشی و خشک کردن ندارد و بلافاصله بعد از استفاده تبخیر می شود. اغلب زمانی که به آب و صابون دسترسی نیست از این محلول استفاده می شود. این محلول می تواند به سرعت باکتری ها را از بین ببرد.

اسپری ضدعفونی کننده سپر

این اسپری ضدعفونی کننده ، محصولی از شرکت فومن شیمی بهداشت می باشد که برای از بین بردن ویروس ها از روی دست و سطوح طراحی شده و بسیار مناسب می باشد. استفاده از آن بسیار راحت بوده و فقط کافی است مقداری از آن را روی دست یا سطح مورد نظر اسپری کنید. این اسپری نیازی به خشک کردن و آبکشی ندارد.

محلول ضدعفونی کننده هپسان

همانطور که می دانید دست همواره در تماس با اجسام و سطوح مختلف است که همین امر سبب بالا رفتن خطر ابتلا به کرونا می شود ؛ بنابراین برای پاکسازی از این مشکل نیازمند یک محلولی هستید که با سرعت و قدرت بالا این باکتری ها را از بین ببرد. محلول هپسان یکی از قوی ترین محلول ها جهت گند زدایی و میکرب زدایی دست می باشد. شما می توانید به راحتی دست خود را به مقداری از این محلول آغشته کنید تا به طور کامل عمل میکرب زدایی را انجام دهد.


برای تهیه ی محصول و دریافت اطلاعات بیشتر به فروشگاه بارکد کالا مراجعه کنید.

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه