پالس اکسیمتر ساخت ایران

پالس اکسیمتر ساخت ایران

پالس اکسیمتر ساخت ایران

پالس اکسیمتر یکی از دستگاه های تجهیزات پزشکی خانگی است که میزان هموگلوبین اشباع شده با اکسیژن در بافت های بدن را اندازه گیری می کند. استفاده از این وسیله ی غیر تهاجمی ، بسیار ساده می باشد. این دستگاه مانند گیره به نوک انگشتان دست یا لاله ی گوش متصل می شود و از طریق سنسورهایی که دارد میزان اکسیژن خون را می سنجد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ی «پالس اکسیمتر و نحوه ی عملکرد آن» مراجعه کنید.

در واقع جالب است بدانید که پالس اکسیمتر سریع تر از دستگاه فشار خون ، مشکلات موجود در اکسیژن رسانی را نشان می دهد.


نکات مهم جهت استفاده از دستگاه

برای کنترل تعداد ضربان قلب ، با این دستگاه ، بهتر است ضمن استفاده از دستگاه و برای اطمینان از نتیجه ی نهایی ، نبض بیمار کنترل شود. لازم است بدایند این دستگاه ممکن است در اثر عواملی چون لرزش ، درجه حرارت محیط یا اتمام شارژ دچار نوسان شود و ارقام نادرستی را نشان دهد.


چه کشورهایی تولید کننده ی دستگاه پالس اکسیمتر هستند؟

اکثر پالس اکسیمترهای موجود در بازار ، معمولا ساخت کشورهای آمریکا ، چین و آلمان هستند. پالس اکسیمتر شرکت مهندسان پایش وضعیت امیر کبیر ، تولید ملی بوده و ساخت ایران است.


پالس اکسیمتر ایرانی

در میان پالس اکسیمترهای مختلف ، برند مپوا ، یک برند ایرانی است که از قابلیت های ویژه ای نیز برخوردار است. این دستگاه جزء ارزان ترین دستگاه های پالس اکسیمتر در دنیا شناخته می شودد ؛ ولی در عین حال قابلیت رقابت با مدل های آلمانی و حتی آمریکایی را دارد. یکی از مزیت های این دستگاه این است که به دلیل داشتن نمایندگی رسمی ، تمامی قطعات آن قابل تعمیر و تعویض می باشد و شامل خدمات پس از فروش می شوند.


تفاوت پالس اکسیمترهای ایرانی با دیگر پالس اکسیمترهای موجود در بازار

  • داشتن قابلیت شارژ و امکان شارژ با کابل USB
  • قیمت مناسب در کنار داشتن کیفیت عالی
  • ضمانت و خدمات پس از فروش
  • داشتن نمایندگی رسمی

برای دیدن نمونه های بیشتر به فروشگاه بارکد کالا مراجعه کنید.

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه