قیمت انواع پالس اکسیمتر

قیمت انواع پالس اکسیمتر

قیمت انواع پالس اکسیمتر

امروزه به دلیل افزایش تنش و مشکلات زندگی ، استرس میان افراد زیاد شده است و به همین دلیل ، عامل بروز بیماری های قلبی بسیاری شده است. عواملی که اگر به کنترل و مدیریت آن ها توجه نشود ؛ می تواند عواقب جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. برای کنترل و سنجش میزان اکسیژن خون و ضربان قلب ، دستگاهی تولید شده است که می تواند بدون درد و بسیار ساده این کار را برای شما انجام دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی رنج قیمت این دستگاه بپردازیم.


انواع پالس اکسیمتر

برای آشنایی کامل با انواع این دستگاه می توانید به مقاله ی «انواع مختلف دستگاه پالس اکسیمتر» مراجعه کنید. به بیان کلی تر نوع متحرک این دستگاه ، در اورژانس مورد استفاده قرار می گیرد و نوع ثابت آن ، برای بیماران بستری شده در اتاق احیا یا در بخش ها استفاده می شود. قبل از خرید این دستگاه ، ابتدا باید با پزشک خود مشورت کنید تا متوجه شوید از چه نمونه ای باید استفاده کنید. سپس از کارشناسان فروش بخواهید که دستگاه با قابلیت و کیفیت بالا را در آن رنج قیمت مد نظر شما ، معرفی کنند.


قیمت دستگاه پالس اکسیمتر

این دستگاه در برندها و مدل های مختلف موجود می باشد که با توجه به کارایی و قابلیتی که دارد قیمت آن نیز متفاوت می شود. محدوده ی قیمت این دستگاه را می توان چیزی بین 200 هزار تومان تا 32 میلیون تومان تعیین کرد.

طبق تحقیقات کارشناسان بارکد کالا ، ارزان ترین دستگاه پالس اکسیمتر ، از مدل LK88 به قیمت حدودی 135000 تومان می باشد و گران ترین مدل این دستگاه ، از مدل ECG MORTARA است که دستگاهی دوازده کاناله می باشد و قابلیت چاپ ضربان قلب را نیز دارد.

همچنین شما می توانید با محدوده ی قیمت معقول تر و حدودا بین 1 تا 5 میلیون تومان ، دستگاهی با کیفیت مثل برند زیکلاس و بیورر را تهیه کنید. اگر هم محدوده ی قیمت شما تقریبا تا 8 میلیون تومان باشد ؛ می توانید برند باکیفیت چویس مد را خریداری کنید.


برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول ، به فروشگاه بارکد کالا مراجعه کیند.

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه