محلول ضدعفونی کننده غیر الکلی

محلول ضدعفونی کننده غیر الکلی

محلول ضدعفونی کننده غیر الکلی

در روزهای شیوع بیماری کووید_19 ، استفاده از محلول های ضدعفونی کننده بسیار ضروری و حتمی شده است. ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که به حساسیت های شدید پوستی به الکل دچار هستید و هنگام استفاده از مواد الکلی دچار حساسیت ، سوزش و خارش شوید. علاوه بر این ، محلول های ضدعفونی کننده الکلی ، دارای معایبی مثل قابلیت اشتعال ، آسیب شدید به بینایی در صورت تماس با چشم می باشد و برای استفاده از سطوح مناسب نیستند. همچنین استفاده از این محلول ها بر روی موبایل در حال شارژ خطر انفجار را به دنبال دارند.


محلول های ضدعفونی کننده بدون الکل

این محلول ها دارای قدرت بالایی در جهت از بین بردن انواع ویروس ها و باکتری ها می باشند. یکی از مزایای آن ها اثر کوتاه مدت و پایداری آن اثر می باشد. این محلول ها فاقد موارد عنوان شده برای محلول های الکلی می باشد و هیچ گونه سمیت سلولی برای آن گزارش نشده است و از این رو مشکلات و حساسیت های پوستی را به دنبال ندارد. این محلول ها حاوی انواع عصاره های گیاهی آنتی باکتریال و ویتامین B می باشد که حس نرمی و لطافت را به پوست هدیه می دهد.


ضدعفونی کننده نانو ذرات نقره

همانطور که می دانید علم نانو در صنعت ، عصر جدیدی را در تولیدات صنعتی رقم زده است که محلول نانو ذرات هم مثال گویای این موضوع می باشد. محصول نانو نقره یکی از جدیدترین محلول های ضدعفونی کننده می باشد که فاقد الکل است. این محصول قابلیت ضد قارچی دارد و به از بین رفتن باکتری ها بسیار کمک می کند.

البته باید در نظر داشت که به علت تغییرات ساختاری و ریخت شناختی ، این محلول برای ضدعفونی کردن زخم ها مناسب نمی باشد و سبب آسیب به بیمار می شود.

مزایای ضدعفونی کننده نانو نقره

  • بی بو بودن
  • عدم ایجاد حساسیت
  • قابل اشتعال نبودن


برای دیدن نمونه های بیشتر به فروشگاه بارکد کالا مراجعه کنید.

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه