برندهای مختلف پالس اکسیمتر

برندهای مختلف پالس اکسیمتر

برندهای مختلف پالس اکسیمتر


پالس اکسیمتر

پالس اکسیمتر ، یکی از وسایل و تجهیزات پزشکی پرکاربرد است که به وسیله ی آن می توان میزان اشباع اکسیژن خون سرخرگی را به صورت درصدی اندازه گیری کرد. این دستگاه ، یک وسیله ی غیر تهاجمی است و سوزن ندارد و به وسیله ی گیره ای که دارد به انگشت دست ، پا و لاله ی گوش متصل شده و می توان میزان اکسیژن خون را تشخیص داد.


نکات مهم هنگام خرید پالس اکسیمتر

انتخاب نوع: شما ابتدا باید انواع پالس اکسیمتر را بشناسید تا بتوانید تشخیص دهید که چه نوعی از آن برای شما کارایی دارد ؛ تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید.

دقت دستگاه: باید دستگاهی را انتخاب کنید که احتمال خطای آن بیش از 2% نباشد.

عمر باتری: دستگاهی را انتخاب کنید که ماندگاری باتری آن 30 تا 40 ساعت باشد که تا مدت ها به تعویض نیاز نداشته باشد.

صفحه نمایش: بهتر است به دنبال دستگاهی باشید که دارای نمایشگرهایی با نور پس زمینه و نمایشگر چرخان هستند.

علائم هشدار: دستگاهی را انتخاب کنید که بتواند در زمان کمبود باتری ، کمبود سطح اکسیژن و تعداد کم ضربان قلب به شما آلارم دهد.

ضمانت کالا: دستگاه انتخابی شما باید دارای گارانتی یا ضمانت کالا باشد زیرا اعتبار شرکت سازنده را نشان می دهد.


برندهای مختلف دستگاه

در اینجا برترین برندهای پالس اکسیمتر را برای شما عنوان کرده و ویژگی های هر برند را شرح داده ایم:

برند چویس مد مدل C29

این دستگاه ساخت کشور چین است و با توجه به طیف وسیع ویژگی ها ، این برند یک انتخاب بی نقص می باشد. این دستگاه قابل استفاده برای تمامی سنین می باشد و با توجه به عمر بالای باتری ، یک انتخاب بسیار کارآمد و درست می باشد.

دقت این دستگاه ، بالای 2% است و دارای صفحه نمایشی است که به بیماران و پزشکان برای سنجش علائم حیاتی ، کمک شایانی می کند.

برند بیورر مدل PO30

این دستگاه ساخت کشور آلمان می باشد و بسیار سبک و کوچک است. همچنین مناسب برای استفاده در منزل ، محل کار و مراکز پزشکی می باشد. این دستگاه دارای سیستم خاموشی خودکار می باشد و مناسب برای ورزش و فعالیت های پرتحرک است و همچنین دارای علائم هشدار برای میزان باتری کم و تغییرات خطرناک میزان اکسیژن خون می باشد و نمایشگر آن رنگی است.

برند بریسک PO16

این برند ، یک دستگاه مناسب برای سنجش میزان اکسیژن خون و ضربان قلب می باشد. این برند ساخت کشور چین و تحت لیسانس آلمان می باشد و دارای دقت بالایی است و به طور اتوماتیک ، بعد از 8 دقیقه خاموش می شود. 

این دستگاه دارای وزن سبک 100 گرم ، نمایشگر خوانا ، خاموشی خودکار و بند آویز می باشد.

برند زیکلاس مد مدل  CMS 50 D1

این دستگاه ، با سنسورهای دقیق ، سنجش را انجام می دهد و دارای صفحه نمایش رنگی می باشد و می تواند نتایج را با فونت خوانا در چهار جهت نمایش دهد. همچنین دارای علائم هشدار برای کاهش میزان باتری می باشد و به دلیل وزن سبک و کوچک بودن آن ، می توان از آن در هر محیطی استفاده کرد.

برند اکیوریت مدل FS20C

این دستگاه ، دارای سایز کوچک ، مصرف انرژی پایین و عملکرد بهینه می باشد و دارای آلارم هشدار میزان اکسیژن ، خاموشی خوکار و صفحه نمایش OLED می باشد. همچنین این دستگاه ، مجهز به نمایش گرافیکی ضربان قلب و تنظیمات مقدار اندازه گیری می باشد.


برای دریافت اطلاعات بیشتر به فروشگاه بارکد کالا مراجعه کنید.

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه