دستگاه اکسیژن ساز ارزان

دستگاه اکسیژن ساز ارزان

دستگاه اکسیژن ساز ارزان

امروزه بسیاری از مردم ، از بیماری های قلبی ، ریوی و … رنج می برند. تعدادی از این بیماران از اکسیژن مکمل برای مراقبت های تنفسی در خانه یا در محیط بیرون استفاده می نمایند.

دستگاه اکسیژن ساز

همانطور که می دانید دستگاه اکسیژن ساز یا همان غلیط کننده اکسیژن ، یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسایل پزشکی خانگی می باشد که اکسیژن مورد نیاز بیماران تنفسی را با تغلیظ هوای محیط به اکسیژن خالص و حذف نیتروژن موجود در آن فراهم می کند.


چه زمانی به دستگاه اکسیژن ساز نیاز داریم؟

زمانی که سطح اکسیژن اشباع خون ، از 93% کمتر شود ، می تواند نشانه ی بروز مشکلات تنفسی باشد و ممکن است وضعیت به قدری حاد شود که نیاز به مراقبتدرمانی و پزشکی داشته باشید. 

با وجود همه گیری کرونا ، اغلب بیمارانی که نیاز به اکسیژن درمانی دارند ، طبق تجویز پزشک باید از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کنند و برخی از آنها که مشکل تنفسی حاد دارند ، باید از دستگاه اکسیژن ساز پرتابل یا ایستا استفاده کنند.


قیمت دستگاه اکسیژن ساز

قیمت دستگاه های اکسیژن ساز ، با توجه به حجم دستگاه اکسیژن ساز که موجود در حجم های 3 لیتری ، 5 لیتری ، 8 لیتری و 10 لیتری می باشد ؛ شرکت و برند تولید کننده و میزان تغلیظ اکسیژن ، متغیر است و قیمت آن بر اساس این فاکتورها تعیین می شود.

به طور کلی دستگاه اکسیژن ساز ایرانی 5 لیتری مانند دستگاه اکسیژن ساز اکساز ، سوشیا و اکسیژن پلاس و دستگاه های اکسیژن ساز چینی مانند دستگاه اکسیژن ساز لانگفیان و زنیت مد ، در بازه ی 12 تا 20 میلیون می باشد و قیمت دستگاه های آمریکایی مانند نایدک ، فیلیپس ، توماس و ایرسپ بالاتر از 30 میلیون می باشند.

اگر بودجه ی محدودی دارید ، بهترین گزینه را می توانید از بین برندهای چینی و ایرانی انتخاب کنید ؛ اما اگر قیمت کالا برای شما تفاوتی ندارد و مهم کیفیت و کاربرد محصول است ؛ پیشنهاد می شود از برند های آمریکایی و برند هایی چون یوول و زیکلاس مد خرید خود را انجام دهید.


در مقاله ای با عنوان « معرفی بهترین برندهای دستگاه اکسیژن ساز » می توانید با جزئیات برترین برندهای دستگاه اکسیژن ساز آشنا شوید تا خرید بهتر و با کیفیت تری داشته باشید.


برای دیدن نمونه های بیشتر و خرید دستگاه اکسیژن ساز ، می توانید به فروشگاه بارکد کالا مراجعه کنید.

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه